IHG, Staybridge Suites markasını Avrupa’da genişletiyor

Sektörden Haberler

IHG Hotels & Resorts, Staybridge Suites markası için toplam oda kapasiteleri 380'ni aşan dokuz yeni tesis anlaşması imzalayarak  uzun süreli lüks konaklama hizmetini Avrupa’da yaygınlaştırıyor.

www.turkiyeturizmansiklopedisi.com’unThp.news’ten derlediği bilgilere göre, yeni anlaşmalar, uzun süreli konaklama segmentinin mülk sahipleri ve misafirler arasında devam eden popülerliğini gösteriyor. Bunlar aynı zamanda IHG'nin tamamı süit segmentinde konaklamalar sunma konusundaki marka portföyünün gücünü de yansıtıyor.

Yeni tesisler  günlük kahvaltı büfesi, hafif atıştırmalıklar, konukları ücretsiz küçük tabaklar ve içecekler için bir araya getirmek üzere haftada üç gece düzenlenen The Social adlı akşam indirimli içki saati etkinliği sunuluyor.   

Yeni tesisler gün sayıyor

Staybridge Suites'in son imzaları İngiltere ve Kıta Avrupası'nı kapsıyor. Planda öne çıkanlardan bazıları arasında markanın İspanya'daki ilk lansmanı olacak Staybridge Suites Malaga yer alıyor. Otel 105 süit içerecek ve özel olarak inşa edilen Urban Sky projesinin bir parçası olacak.

IHG, mevcut 10 otele katılması planlanan dokuz otelle birlikte Avrupa çapında Staybridge Suites portföyünü stratejik olarak genişletiyor. Staybridge Suites'in dünya genelinde halen 324 tesisle hizmet veriyor.  Şirket yönetimi önümüzdeki beş yıl içinde 171 tesisi daha hizmete açmayı planlıyor