Eski dostlar toplandı, Ergun Güvenç kitabını imzaladı, Hami Fidanoğlu anıldı

Sektörden Haberler

Turizmin değişik kesimlerinde faaliyet gösterirken birbirleriyle partnerlik ilişkileri ötesinde dostluklar kuranlar bir araya gelip güzel günleri yad ettiler.

İstanbul Cibali-Fener’deki Kültür Folklor Derneği’nin Külliye’sinde bir araya gelen eski dostlara her zaman olduğu gibi Göksenin İleri ve Didem İde ev sahipliği yaptı.

İlk kez 2009 yılında yapılan, küresel salgının (Pandemi) araya girmesi ile kesintiye uğradıktan sonra yenidenm kaldığı yerden devam ettirilen Eski Dostlar Buluşması’nda Ergün Güvenç Camel Story kitabının ikinci baskısını dostlarına imzaladı. 

Bundan bir önceki eski dostlar toplantısında aramızda iken geçtiğimiz günlerde yitirdiğimiz Hami Fidanoğlu, Göksenin İleri’nin çağrısıylahep birlikte Eski Dostlar şarkısı söylenerek anıldı.

Buluşmaya her zamanki özgün espri ve fıkralarıyla renk katan Göksenin ileri bir de sanat müziğinden hangi şarkının ne zaman, hangi nedenle yapıldığına ilişkin bilgilendirme ve anektodlar aktardı o şarkıların söylenmesi ile devam etti.

Keyifli buluşmaya Cem Karaca, Tarık Akan’ların da çıktığı Bakırköy Sanat Derneği’nden (BASAD)tan Şükrü Öztaş söylenen şarkılara kanunuyla eşlik etti.